Doświadczenia i opinie

Iza K
” Na początku duży chaos w głowie a później bardzo dużo pomysłów związanych z pracą, projektami – bardzo jasne, wyraźne. I przyszedł spokój i relaks w połączeniu z ogromną inspiracją”
Andrzej M
„W czasie wielu sesji miałem przepiękne doświadczenia wyższych stanów świadomości. Wielokrotnie czułem się jakbym był zanurzony w złotym świetle. Uczuciu nieograniczoności i błogości towarzyszy poznawanie swojej własnej jaźni. Efekty jasnego spokojnego umysłu utrzymują się bardzo długo”
Krzysztof K
„Błogie ciepło. Relaks. Przechodzenie ciepła przez organizm „rozpuszczające przeszkody”
Ania P
„Jak wygląda moje życie po 10 terapiach światłem kamieni szlachetnych?
Już w trakcie trwania terapii między kolejnymi terapiami zachodziły olbrzymie zmiany. Zmiany te przede wszystkim dotyczą poczucia szczęścia, świadomości, że mogę sobie poradzić w każdej sytuacji, ogromnego poczucia spokoju wewnętrznego i spójności. Mam dużo energii mimo tego, że krótko śpię ( często to tylko 5 godzin na dobę), jestem zdrowa i mam duże pokłady energii.
Dodatkowo moja świadomość gwałtownie się poszerza. Rozwój duchowy nabrał niesamowitej prędkości.
Terapię polecam z całego serca każdemu. Najlepiej w połączeniu z codzienną praktyką Transcendentalnej Medytacji. Ta terapia po prostu czyni cuda. Moje życie teraz to magia.”